Petek ve Mineral Yalıtımlı Kablo Ürünlerinin En Yenilikçi Üreticisi

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerPetek taş paneller

Kapalı Dekorasyon için Kenarlı Mühürlü Petek Levha Kireçtaşı

Sertifika
iyi kalite Petek taş paneller satış için
iyi kalite Petek taş paneller satış için
Kaliteli ürünler ve sınırsız profesyonel hizmetler nedeniyle Pasia ile işbirliğine son derece değer veriyoruz.

—— Julie

Mükemmel araştırma ve geliştirme kabiliyetiniz sayesinde, sonunda Pasia'dan memnun mallar elde ettik.

—— Ashraf

Karmaşık konseptlerimize dayanan hızlı numune üretimi, teklifimizi etkin bir şekilde gerçekleştirdi, sonunda projeyi kazandık.

—— George

Ben sohbet şimdi

Kapalı Dekorasyon için Kenarlı Mühürlü Petek Levha Kireçtaşı

Çin Kapalı Dekorasyon için Kenarlı Mühürlü Petek Levha Kireçtaşı Tedarikçi
Kapalı Dekorasyon için Kenarlı Mühürlü Petek Levha Kireçtaşı Tedarikçi Kapalı Dekorasyon için Kenarlı Mühürlü Petek Levha Kireçtaşı Tedarikçi

Büyük resim :  Kapalı Dekorasyon için Kenarlı Mühürlü Petek Levha Kireçtaşı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: PR Çin
Marka adı: PASIA
Sertifika: ISO9001-2008
Model numarası: SHP25 (5 / 0.5 + 1 + 18.5) -Limestone

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Özelleştirilmiş sipariş için 100 M2 ve stoklanan mallar için hiçbir talep
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: İnci Yün ve köpük tahta kontrplak sandıkta korunmaktadır.
Teslim süresi: bir 20 'konteyner yükleme için 4 hafta içinde
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Yılda 180.000 metrekare
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
taş tipi: kalker Mm * mm cinsinden boyut: 300 x 300
Yüzey: Düz Uygulama: iç dekorasyon
Ürün adı: Kireçtaşı Alüminyum Petek Paneli Kalınlığı: 20. 21-25 (mm)

Kapalı Dekorasyon için Kenarlı Mühürlü Limestone Alüminyum Petek Panel

Ürün Açıklaması

Kireçtaşı alüminyum petek paneli, bir kireçtaşı plakası ile desteklenmiş bitmiş bir sandviç bal peteğidir. Yüzeyde iyi bir düzlük gösterir, böylece kurulu buiding görünüşü süper düz olacaktır. Genellikle iç mekan dekorasyonlarında kullanılır.

Taş açıklaması:

Kireçtaşı, kalsiyum karbonatın (CaCO3) farklı kristal formları olan kalsit ve aragonit minerallerinden oluşan bir tortul kayadır. Çoğu kireçtaşı, mercan veya foraminifer gibi deniz organizmalarının iskelet parçalarından oluşur.


Kireçtaşı tüm tortul kayaçların toplam hacminin yaklaşık% 10'unu oluşturur. Kireçtaşının suda çözünebilirliği ve zayıf asit çözeltileri, karst manzaralarına yol açar, bu sularda kireç taşı binlerce ile milyonlarca yıl arasında aşınır. Çoğu mağara sistemi kireçtaşı anakayasıdır.

Kireçtaşı çok sayıda kullanıma sahiptir: bir yapı malzemesi olarak, yolların tabanı için agrega olarak, diş macunu veya boyalar gibi ürünlerde beyaz pigment veya dolgu maddesi olarak ve kimyasal hammadde olarak.

Taş Petek Paneli

Ultra-ince taş petek kompozit paneller, sınırlı doğal taş kaynakları ve uygulama kısıtlaması nedeniyle yenilenmiştir. Sıradan doğal taştan sadece 16 kg ağırlığından daha iyi darbe dayanımına sahip yeni bir yapı malzemesi türüdür, orijinal doğal taş kızağının ağırlığının sadece 1 / 6'sıdır, ancak basınç dayanımı 6 kat daha fazladır. orijinal taş dilimleri. Doğal taşın ağırlık, kırılgan ve diğer yönlerdeki kusurlarını tamamen ortadan kaldırarak yeni nesil yapı malzemesi olarak daha üstün bir performans ve geniş uygulama alanı sağlar. Ultra ince taş bal peteği kompozit panel, yaklaşık 3mm ~ 5mm kalınlığında bir taş levha ve özel amaçlı bir yapıştırıcıya sahip bir alüminyum petek alt tabaka ile bağlanır. Sadece taş malzemeyi kurtarmaz ve bitmiş ürünlerin ağırlığını azaltır, aynı zamanda taş etkisinde daha iyi yansıtır. Bunlara dayanarak, piyasadan büyük bir talep var.

Taş petek panelin avantajları:

Yok hayır. Özellikleri Detaylı Açıklama
1 Hafif Alüminyum plastik panelli mermer kompozit panel için mermer kaplama sadece 3 ~ 5mm kalınlığında olabilir. Fayans veya granit ile yaygın olarak kullanılan kompozit panel sadece yaklaşık 12 mm kalınlığındadır. En azından ulaşımda çok fazla maliyet tasarrufu sağlar. Buna göre, bir yük limiti olan binada kullanım için en iyi seçimdir.
2 yüksek güç Fayanslar, granit, alüminyum petek paneller ve diğer kompozit, bükme ve kırılma direnci ile kesilmiş mermer, kayma mukavemeti önemli ölçüde geliştirildi, bu da nakliye, montaj ve kullanım sırasında kırılma oranını büyük ölçüde düşürdü.
3 Geliştirilmiş anti-kirlilik yeteneği Çimento nemli macun kullanıldıkça, düzenli orijinal mermer plaka renk değiştirecek veya yüzeydeki kirli kirlilik ile değişecektir. Kompozit panel için, yoğun ve sert substrat ve tutkal filmi olarak, yukarıda belirtilen durum olmayacak.
4 Renk farkını kontrol etmek daha kolay Mermer kompozit panellerde kullanılan mermer kaplama, orijinal plakadan üç veya dört kat daha fazladır. Bu nedenle, renk ve desen orijinal mermer plaka ile aynı 3 veya 4 kat daha fazla olabilir.
5 Kolay kurulum Yukarıdaki özelliklere bağlı olarak, kurulum sürecinin verimliliği ve güvenliği ve maliyeti büyük ölçüde artar.
6 Yasak bölgeyi kır Orijinal mermer plaka, iç ve dış duvar, zemin, pencere, sundurma, masa üstü vb. Yerlerde kullanılabilir. Ancak tavan için, dekorasyon şirketi mermer veya granit olup olmadığına bakmaksızın risk almayacaktır. Alüminyum-plastik destekli mermer paneller veya alüminyum petek destekli mermer panel, taş bal peteği panelinin kısıtlı bölgesinden geçebilir. Çünkü tüm gövdenin ağırlığının, orijinal plakada sadece 1/5 ile 1/10 arasında olması, böylece tavanda kullanılabildiği için çok hafiftir.
7 Ses yalıtımı ve nem geçirmez Bir alüminyum petek destekli taş panel, petek yapısından dolayı ses yalıtımı, nem ve ısı yalıtımı ve soğuk yalıtım performansı üzerine orijinal taş panelin özelliklerini aşmaktadır.
8 Enerji tasarrufu Yukarıda belirtilenlere ek olarak, taş alüminyum petek panel, iç ve dış mekanlara monte edildikten sonra elektrik ve ısı tüketimini büyük ölçüde azaltabilir.
9 Kesim maliyetleri İnce ve hafif taş kompozit malzemeden dolayı nakliye ve montaj masraflarını azaltabilir. Ayrıca, bitmiş kompozit taş panel, orijinal plakalarından daha ekonomik olacaktır.

 

Uygulamalar:

1. Dış duvar;

2. iç duvar;

3. Mobilya üst;

4. Yıkama kabinleri;

5.Banyo, mutfak iç dekorasyon;

6. Gemi gemileri iç dekorasyon;

İletişim bilgileri
Pasia Honeycomb Products Co., Ltd

İlgili kişi: Warrensun

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)