Petek ve Mineral Yalıtımlı Kablo Ürünlerinin En Yenilikçi Üreticisi

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerPetek taş paneller

Yüksek doğrama yapı kaplama U şekli granit Petek taş panelleri dövülmüş

Sertifika
iyi kalite Petek taş paneller satış için
iyi kalite Petek taş paneller satış için
Kaliteli ürünler ve sınırsız profesyonel hizmetler nedeniyle Pasia ile işbirliğine son derece değer veriyoruz.

—— Julie

Mükemmel araştırma ve geliştirme kabiliyetiniz sayesinde, sonunda Pasia'dan memnun mallar elde ettik.

—— Ashraf

Karmaşık konseptlerimize dayanan hızlı numune üretimi, teklifimizi etkin bir şekilde gerçekleştirdi, sonunda projeyi kazandık.

—— George

Ben sohbet şimdi

Yüksek doğrama yapı kaplama U şekli granit Petek taş panelleri dövülmüş

Çin Yüksek doğrama yapı kaplama U şekli granit Petek taş panelleri dövülmüş Tedarikçi
Yüksek doğrama yapı kaplama U şekli granit Petek taş panelleri dövülmüş Tedarikçi Yüksek doğrama yapı kaplama U şekli granit Petek taş panelleri dövülmüş Tedarikçi

Büyük resim :  Yüksek doğrama yapı kaplama U şekli granit Petek taş panelleri dövülmüş

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: PR Çin
Marka adı: Pasia
Sertifika: ISO9001-2008
Model numarası: SHP25 (5 / 0.5 + 18.5 + 1) -Granit-U-biçiminde

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Özelleştirilmiş sipariş için 100 M2 ve stoklanan mallar için hiçbir talep
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: İnci Yün ve köpük tahta kontrplak sandıkta korunmaktadır.
Teslim süresi: bir 20 'konteyner yükleme için 4 hafta içinde
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Yılda 180.000 metrekare
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
taş tipi: Granit Mm * mm cinsinden boyut: Çizime Göre Özelleştirilmiş Şekil
Yüzey tedavi: dövme Uygulama: Yüksek katlı bina kaplama
Ürün: U Şekli Granit Taş Petek Paneli Kalınlığı: 20 mm

Yüksek katlı bina kaplama için U şekli granit taş petek paneller

Granit taş petek panel, alüminyum petek panelli ve granit taş kaplamalı sandviç paneldir. Granit, dokuda granüler ve phaneritik olan yaygın bir felsik müdahaleci magmatik kaya türüdür. Düz granit taş petek paneli önce müşteri tarafından sağlanan çizime göre gerekli büyüklükte kesilmelidir. Daha sonra kesilmiş parçalar çelik arka konektör ile U şekli bitmiş bir yapıya dönüştürülmelidir. Bitmiş modüller, duvar kaplaması veya özel çatı alanının özel şekli için yaygın olarak kullanılır.

Taş açıklaması

Her şeyden önce, "granit" kelimesi, bu tür bir holocristalin kayaçının kaba taneli yapısına atıfta bulunan bir tahıl olan Latince granülden gelir. 'Granit' terimi, benzer dokulara sahip olan ve kompozisyon ve orijin üzerinde küçük farklılıklar olan bir grup müdahaleci magmatik kayaç için de geçerlidir. Bu kayaçlar esas olarak feldspat, kuvars, mika ve amfibol minerallerinden oluşur. Bunlar, açık renkli mineralleri karalatan, dağınık koyu renkli biyotit mika ve amfibol (çoğunlukla hornblend) ile feldspat ve kuvartzun biraz eşit matrisini birbirine bağlar. Bazen bazı münferit kristaller (fenokristaller) yer kütlelerinden daha büyüktür, bu durumda doku porfirik olarak bilinir. Porfirik bir dokuya sahip granitik bir kaya granit porfiri olarak bilinir. Granitler, mineralojisine bağlı olarak ağırlıklı olarak beyaz, pembe veya gri olabilirler. Tanım olarak, granit hacimce en az% 20 oranında kuvars ve% 65'e kadar alkali feldispat içeren bir kayaçtır. Granit granodiyoritten farklıdır, çünkü granit içindeki feldispatın en az% 35'i plajiyoklazın aksine alkali feldispattır; Birçok granitin kendine özgü bir pembe rengi veren potasyum feldspattır. Granit ekstrüzyonlu kayaç kaya eşdeğeri riyolittir.


İkinci. Granit neredeyse her zaman büyüktür (iç yapılardan yoksun), sert ve serttir ve bu nedenle insanlık tarihi boyunca ve son zamanlarda bir inşaat taşı olarak yaygın bir kullanım elde etmiştir. Ortalama granit yoğunluğu 2.65 ile 2.75 gr / cm3 arasındadır. Sıkıştırma mukavemeti genellikle 200 MPa'nın üzerinde ve STP'ye yakın viskozitesi 3-6'dır. • 1019 Pa · s. Erime sıcaklığı 1215–1260 ° C'dir.


Üçüncü. Granit, zayıf birincil geçirgenliğe, ancak güçlü ikincil geçirgenliğe sahiptir.


Dördüncü. Granitoid, daha açık renkli, iri taneli magmatik kayaçlar için genel, tanımlayıcı bir sahadır. Belirli granit tiplerinin belirlenmesi için petrografik inceleme gereklidir.


Beşinci. "Granitik" terimi, granit benzeri anlamına gelir ve granit ve benzer bileşim veya dokudaki kayalara uygulanır.

Taş petek panelin avantajları:

Yok hayır. Özellikleri Detaylı Açıklama
1 Hafif Alüminyum plastik panelli mermer kompozit panel için mermer kaplama sadece 3 ~ 5mm kalınlığında olabilir. Fayans veya granit ile yaygın olarak kullanılan kompozit panel sadece yaklaşık 12 mm kalınlığındadır. En azından ulaşımda çok fazla maliyet tasarrufu sağlar. Buna göre, bir yük limiti olan binada kullanım için en iyi seçimdir.
2 yüksek güç Fayanslar, granit, alüminyum petek paneller ve diğer kompozit, bükme ve kırılma direnci ile kesilmiş mermer, kayma mukavemeti önemli ölçüde geliştirildi, bu da nakliye, montaj ve kullanım sırasında kırılma oranını büyük ölçüde düşürdü.
3 Geliştirilmiş anti-kirlilik yeteneği Çimento nemli macun kullanıldıkça, düzenli orijinal mermer plaka renk değiştirecek veya yüzeydeki kirli kirlilik ile değişecektir. Kompozit panel için, yoğun ve sert substrat ve tutkal filmi olarak, yukarıda belirtilen durum olmayacak.
4 Renk farkını kontrol etmek daha kolay Mermer kompozit panellerde kullanılan mermer kaplama, orijinal plakadan üç veya dört kat daha fazladır. Bu nedenle, renk ve desen orijinal mermer plaka ile aynı 3 veya 4 kat daha fazla olabilir.
5 Kolay kurulum Yukarıdaki özelliklere bağlı olarak, kurulum sürecinin verimliliği ve güvenliği ve maliyeti büyük ölçüde artar.
6 Yasak bölgeyi kır Orijinal mermer plaka, iç ve dış duvar, zemin, pencere, sundurma, masa üstü vb. Yerlerde kullanılabilir. Ancak tavan için, dekorasyon şirketi mermer veya granit olup olmadığına bakmaksızın risk almayacaktır. Alüminyum-plastik destekli mermer paneller veya alüminyum petek destekli mermer panel, taş bal peteği panelinin kısıtlı bölgesinden geçebilir. Çünkü tüm gövdenin ağırlığının, orijinal plakada sadece 1/5 ile 1/10 arasında olması, böylece tavanda kullanılabildiği için çok hafiftir.
7 Ses yalıtımı ve nem geçirmez Bir alüminyum petek destekli taş panel, petek yapısından dolayı ses yalıtımı, nem ve ısı yalıtımı ve soğuk yalıtım performansı üzerine orijinal taş panelin özelliklerini aşmaktadır.
8 Enerji tasarrufu Yukarıda belirtilenlere ek olarak, taş alüminyum petek panel, iç ve dış mekanlara monte edildikten sonra elektrik ve ısı tüketimini büyük ölçüde azaltabilir.
9 Kesim maliyetleri İnce ve hafif taş kompozit malzemeden dolayı nakliye ve montaj masraflarını azaltabilir. Ayrıca, bitmiş kompozit taş panel, orijinal plakalarından daha ekonomik olacaktır.

Uygulama:

Dış mekan yüksek bina kaplamaları için.

İletişim bilgileri
Pasia Honeycomb Products Co., Ltd

İlgili kişi: Warrensun

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)