Petek ve Mineral Yalıtımlı Kablo Ürünlerinin En Yenilikçi Üreticisi

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Pasia Honeycomb Products Co., Ltd

Sertifikalar
iyi kalite Petek taş paneller satış için
iyi kalite Petek taş paneller satış için
Müşteri yorumları
Kaliteli ürünler ve sınırsız profesyonel hizmetler nedeniyle Pasia ile işbirliğine son derece değer veriyoruz.

—— Julie

Mükemmel araştırma ve geliştirme kabiliyetiniz sayesinde, sonunda Pasia'dan memnun mallar elde ettik.

—— Ashraf

Karmaşık konseptlerimize dayanan hızlı numune üretimi, teklifimizi etkin bir şekilde gerçekleştirdi, sonunda projeyi kazandık.

—— George

Ben sohbet şimdi

Pasia Honeycomb Products Co., Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8
Pasia Honeycomb Products Co., Ltd Pasia Honeycomb Products Co., Ltd Pasia Honeycomb Products Co., Ltd Pasia Honeycomb Products Co., Ltd Pasia Honeycomb Products Co., Ltd Pasia Honeycomb Products Co., Ltd Pasia Honeycomb Products Co., Ltd Pasia Honeycomb Products Co., Ltd
Sıkıştırma Atölyesi Alüminyum Petek Çekirdek Genişletilmesi Granit Dilimleme Makinesi Mermer Dilimleme Makinesi Kızılötesi Işın Dilimleme Makinesi freze makinesi Mukavemet Test Cihazı Alüminyum Levha Kesme Makinası

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Okyanusya
Markalar : Pasia
No. Çalışanları : 100~120
Yıllık satış : 3 million-10 million
Yıl kurulan : 2008
İhracat p.c : 50% - 60%

Tasarım ve bal peteği ve metal ürün üretimi konusunda 20 yılı aşkın tecrübesi ile, Pasia Honeycomb Products Co Ltd inşaat, ulaşım, deniz, endüstriyel ekipman, dekorasyon ve benzeri dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde müşterilerine çeşitli bal peteği ve sandviç ürünleri tedarik konusunda çok yönlüdür . Bal peteği panelleri, en iyi mukavemet ve ağırlık oranına, yüksek veya düşük sıcaklıklara, nemli veya sulu şartlara vb. Gibi aşırı kondisyon direncine, A + yangın derecesine, yüksek toleransa, vb. Dayanan birçok alanda uygulanır ve uygulanır.

Pasia, birinci sınıf ürün imalatını güvence altına almak için ekipman yatırımında önemli bir sermaye yaratmıştır. Şimdiye kadar, Pasia zaten en gelişmiş bükme makinesi, panel kesme makinesi, dijital kontrollü taret punch pres, tamamen otomatik olarak sürekli boya kaplama üretim hattı vb. Bu sadece düz paneller üretmek değil, aynı zamanda tek bir eğri, büküm ve her türlü özelleştirilmiş petek paneller üretebilir. Üretim yönetimi ISO9001: 2008 kalite yönetim sistemi altındadır. Kaliteli ürünler, müşterilerimizden gelen tekrarlanan siparişlerle pazarda iyi bir ün kazandı. Ürünlerimizi Almanya, Brezilya, Meksika, Kolombiya, Kore, Singapur, Endonezya, Malezya, Orta Doğu, Özbekistan, Rusya, Ukrayna, Avustralya, Cezayir vb. Ülkelere ihraç ettik. Büyük ölçekli üretim, etkin kalite kontrol sistemi, komple yerel endüstri desteği ve ileri maliyet kontrol planı, Pasia'yı rekabetçi fiyatlandırmada çok çeşitli stillerde, tasarımlarda ve malzemelerde en kaliteli yapısal paneller sağlayabilmektedir.

Şirket şu anda Ar-Ge hızlı gelişen bir üretici olarak, alüminyum veya paslanmaz çelik, kağıt, Aramid, PP plastik petek çekirdek ve panelleri, taş petek paneller, yenilik petek ürünleri, özelleştirilmiş petek ürünleri de dahil olmak üzere, bal peteği ürünleri tasarımı, üretimi ve satışı olarak gerçekleştiriyor. eklenmiş bölüm dahil, boyalı, toz boyalı, büyük boy, özel şekil panelleri, CAD çizimine göre parçalar vb.

Ürün, süreç, mülk ve benzeri konularda herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin. Beklentilerinizin ya da beklentilerinizin ötesinde kaliteli ürünlerimizi sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

İletişim bilgileri
Pasia Honeycomb Products Co., Ltd

İlgili kişi: Mr. Warren Sun

Tel: 86-573-8825-9179

Faks: 86-573-8825-9180

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)