Petek ve Mineral Yalıtımlı Kablo Ürünlerinin En Yenilikçi Üreticisi

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerKompozit Taş Paneller

Dış Cephe Moistureproof İçin Hafif İnce Granit Kaplama Panelleri

Sertifika
iyi kalite Petek taş paneller satış için
iyi kalite Petek taş paneller satış için
Kaliteli ürünler ve sınırsız profesyonel hizmetler nedeniyle Pasia ile işbirliğine son derece değer veriyoruz.

—— Julie

Mükemmel araştırma ve geliştirme kabiliyetiniz sayesinde, sonunda Pasia'dan memnun mallar elde ettik.

—— Ashraf

Karmaşık konseptlerimize dayanan hızlı numune üretimi, teklifimizi etkin bir şekilde gerçekleştirdi, sonunda projeyi kazandık.

—— George

Ben sohbet şimdi

Dış Cephe Moistureproof İçin Hafif İnce Granit Kaplama Panelleri

Çin Dış Cephe Moistureproof İçin Hafif İnce Granit Kaplama Panelleri Tedarikçi
Dış Cephe Moistureproof İçin Hafif İnce Granit Kaplama Panelleri Tedarikçi Dış Cephe Moistureproof İçin Hafif İnce Granit Kaplama Panelleri Tedarikçi Dış Cephe Moistureproof İçin Hafif İnce Granit Kaplama Panelleri Tedarikçi Dış Cephe Moistureproof İçin Hafif İnce Granit Kaplama Panelleri Tedarikçi

Büyük resim :  Dış Cephe Moistureproof İçin Hafif İnce Granit Kaplama Panelleri

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: PR Çin
Marka adı: Pasia
Sertifika: ISO9001-2008
Model numarası: SCP-Granit-RW-30mm

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: şartnameye bağlı olarak
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Plywood Crate tarafından
Teslim süresi: şartnameye bağlı olarak
Yetenek temini: şartnameye bağlı olarak
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Substrat: Taş yünü Kalınlığı: 30 mm
Temel malzemesi: Taş Boyutu: * 2440 1220
özellik: hafif Uygulama: Dış Cephe Paneli

Kaya Yünü Taşıyıcı Paneli ile Hafif Granit Kaplama Taş Kompozit Panel

Ürün Açıklaması

Kaya Yünü Taşıyıcı Paneli ile Hafif Granit Kaplama Taş Kompozit Panel, ses ve ısı yalıtımı amacıyla çerçeveli bir kaya yünü plaka ile desteklenen ultra ince granit taş venner panelidir. Taş kompozit panel, doğal taş kalınlığı sadece 3-5 mm kalınlığında iken, taş yünü bazalt kayadan yeşil bir malzeme olduğu için birçok taş hammaddesi kaynağından tasarruf sağlar. Taş yünü yangına dayanıklı, termal ve ses yalıtımlıdır. Tüm panel düzenli 3 cm kalınlığında taş panel ile karşılaştırıldığında çok hafif.

Örnekler

Ultra ince taş kompozit paneller, yapıştırıcı ile yapıştırılmış iki veya daha fazla farklı plakadan oluşur. Yüzey ve yüzey malzemeleri sırasıyla doğal taş ve fayans, taş, cam veya alüminyum petek ve benzeridir.

Taş açıklaması

Mermer, çoğunlukla kalsit veya dolomit olmak üzere yeniden kristalize karbonat minerallerinden oluşan yapraksız metamorfik bir kayadır. Jeologlar metamorfize kireçtaşı ifade etmek için "mermer" terimini kullanırlar; bununla birlikte, taş işçilikleri terimi, unmetamorfize kireçtaşı kapsayacak şekilde daha geniş bir terim kullanırlar. Mermer genellikle heykel ve yapı malzemesi olarak kullanılır.

Avantajları:

Bir. Hafif

İki. Yüksek güç

Üç. Artan anti-kirlilik yeteneği

Dört. Tek tip rengin daha kolay kontrolü

Beş. Kolay kurulum

Altı. Düzenli taş alanında çalışılabilir değil

Yedi. Ses geçirmez, moistureproof

Sekiz. Enerji tasarrufu ve tüketim azaltma

Dokuz. Maliyetleri azaltmak

1 baz sınıflamasına göre:

1) taş - alüminyum petek kompozit paneller

2) taş - sert alt tabaka kompozit panel

3) taş - kompozit panel

4) taş - kompozit panel

5) taş saydam plaka olarak bilinen taş - cam kompozit panel

Şekil 2'ye bölünür:

Type genel tip levha

② ark plakası

3 yüzeye göre:

① ayna paneli

Panel mat panel

③ kaba paneli

Özellikleri

Yok hayır. Özellikleri Detaylı Açıklama
1 Hafif Alüminyum plastik panelli mermer kompozit panel için mermer kaplama sadece 3 ~ 5mm kalınlığında olabilir. Fayans veya granit ile yaygın olarak kullanılan kompozit panel sadece yaklaşık 12 mm kalınlığındadır. En azından ulaşımda çok fazla maliyet tasarrufu sağlar. Buna göre, bir yük limiti olan binada kullanım için en iyi seçimdir.
2 yüksek güç Fayanslar, granit, alüminyum petek paneller ve diğer kompozit, bükme ve kırılma direnci ile kesilmiş mermer, kayma mukavemeti önemli ölçüde geliştirildi, bu da nakliye, montaj ve kullanım sırasında kırılma oranını büyük ölçüde düşürdü.
3 Geliştirilmiş anti-kirlilik yeteneği Çimento nemli macun kullanıldıkça, düzenli orijinal mermer plaka renk değiştirecek veya yüzeydeki kirli kirlilik ile değişecektir. Kompozit panel için, yoğun ve sert substrat ve tutkal filmi olarak, yukarıda belirtilen durum olmayacak.
4 Renk farkını kontrol etmek daha kolay Mermer kompozit panellerde kullanılan mermer kaplama, orijinal plakadan üç veya dört kat daha fazladır. Bu nedenle, renk ve desen orijinal mermer plaka ile aynı 3 veya 4 kat daha fazla olabilir.
5 Kolay kurulum Yukarıdaki özelliklere bağlı olarak, kurulum sürecinin verimliliği ve güvenliği ve maliyeti büyük ölçüde artar.
6 Yasak bölgeyi kır Orijinal mermer plaka, iç ve dış duvar, zemin, pencere, sundurma, masa üstü vb. Yerlerde kullanılabilir. Ancak tavan için, dekorasyon şirketi mermer veya granit olup olmadığına bakmaksızın risk almayacaktır. Alüminyum-plastik destekli mermer paneller veya alüminyum petek destekli mermer panel, taş bal peteği panelinin kısıtlı bölgesinden geçebilir. Çünkü tüm gövdenin ağırlığının, orijinal plakada sadece 1/5 ile 1/10 arasında olması, böylece tavanda kullanılabildiği için çok hafiftir.
7 Ses yalıtımı ve nem geçirmez Bir alüminyum petek destekli taş panel, petek yapısından dolayı ses yalıtımı, nem ve ısı yalıtımı ve soğuk yalıtım performansı üzerine orijinal taş panelin özelliklerini aşmaktadır.
8 Enerji tasarrufu Yukarıda belirtilenlere ek olarak, taş alüminyum petek panel, iç ve dış mekanlara monte edildikten sonra elektrik ve ısı tüketimini büyük ölçüde azaltabilir.
9 Kesim maliyetleri İnce ve hafif taş kompozit malzemeden dolayı nakliye ve montaj masraflarını azaltabilir. Ayrıca, bitmiş kompozit taş panel, orijinal plakalarından daha ekonomik olacaktır.

İletişim bilgileri
Pasia Honeycomb Products Co., Ltd

İlgili kişi: Warrensun

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)