Petek ve Mineral Yalıtımlı Kablo Ürünlerinin En Yenilikçi Üreticisi

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerPetek taş paneller

Yükseltilmiş Zemin Modülü için Su Jeti Kesim Mermer Taş Petek Mozaik Karo

Sertifika
iyi kalite Petek taş paneller satış için
iyi kalite Petek taş paneller satış için
Kaliteli ürünler ve sınırsız profesyonel hizmetler nedeniyle Pasia ile işbirliğine son derece değer veriyoruz.

—— Julie

Mükemmel araştırma ve geliştirme kabiliyetiniz sayesinde, sonunda Pasia'dan memnun mallar elde ettik.

—— Ashraf

Karmaşık konseptlerimize dayanan hızlı numune üretimi, teklifimizi etkin bir şekilde gerçekleştirdi, sonunda projeyi kazandık.

—— George

Ben sohbet şimdi

Yükseltilmiş Zemin Modülü için Su Jeti Kesim Mermer Taş Petek Mozaik Karo

Çin Yükseltilmiş Zemin Modülü için Su Jeti Kesim Mermer Taş Petek Mozaik Karo Tedarikçi
Yükseltilmiş Zemin Modülü için Su Jeti Kesim Mermer Taş Petek Mozaik Karo Tedarikçi Yükseltilmiş Zemin Modülü için Su Jeti Kesim Mermer Taş Petek Mozaik Karo Tedarikçi Yükseltilmiş Zemin Modülü için Su Jeti Kesim Mermer Taş Petek Mozaik Karo Tedarikçi

Büyük resim :  Yükseltilmiş Zemin Modülü için Su Jeti Kesim Mermer Taş Petek Mozaik Karo

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: PR Çin
Marka adı: Pasia
Sertifika: ISO9001-2008
Model numarası: MSHPM20 (5 / 0.5 + 1 + 13.5) -Marble-Parlak

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Özelleştirilmiş sipariş için 100 M2 ve stoklanan mallar için hiçbir talep
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: İnci Yün ve köpük tahta kontrplak sandıkta korunmaktadır.
Teslim süresi: bir 20 'konteyner yükleme için 4 hafta içinde
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Yılda 180.000 metrekare
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
taş tipi: Mermer Mm * mm cinsinden boyut: * 1200 2400
Yüzey tedavi: Cilalı Uygulama: Yükseltilmiş Döşeme
Ürün: Mermer Taşlı Petek Mozaik Kalınlığı: 20mm

Yükseltilmiş Zemin Modülü için Su Jeti Kesim Mermer Taş Petek Mozaik Karo

Ürün Açıklaması

Yükseltilmiş Döşeme için Su Jeti Kesim Mermer Taş Petek Mozaik Karo Modül kullanımı aşağıdaki süreçlere göre üretilmesi ve paketlenmesi gereken dekorasyon kullanımı için özel desen içine bir araya getirilmiş bir su jeti kesim mermer taş parçalarıdır:

İlk olarak, taş parke işleme:

İşlem süreci: palet → parke kullanımı panel kesimi → su jeti kesim modeli → yazımı deneyin → parke yapıştırma → frezeleme, parlatma → paketleme, nakliye

1) Palet: Palet işlemi, bitmiş modelin etkisi ile doğrudan ilişkili olan son derece önemlidir. Doğal taşın özelliği olarak, aynı panelde bile renk farkı vardır. Bu nedenle, renk farkı, desen ve düzlük dikkat çekmek son derece önemlidir. Pasta grafiğine göre, her bir taş tipi için gerekli olan taş miktarı hesaplanmalı ve gerekli olan her bir taş miktarı depodan seçilmelidir. Malzeme kaybı için% 10'luk bir sınır korunmalıdır. Her bir taşın rengi, dokusu ve düzlüğü, ulusal dekorasyon endüstrisinin ilgili hükümleri ile uyumlu hale getirilmelidir.

2) Orijinal tahta kesimi: seçilen özellik, istenen özelliklere göre otomatik kızılötesi kesme ekipmanında kesilebilir.

3) su jeti kesim modeli: bilgisayar destekli çizim yazılımı (CAD) ve bilgisayar sayısal kontrol programlama yazılımı (CNC) (CNC takım tezgahları), bu çeşitli kalıpları kesmek için su jeti kesim makinesini kontrol etmek için NC programını sonlandırmak için kullanılır malzemelerin

4) deneme birleştirme: Parke boyutsal hataları önlemek için, işleme parke yapışmasına neden olabilir işleme hataları ve renk farkı yapıştırılabilir veya parke tamamlandıktan sonra parke edilemez parke, böylece taş atığa neden, böylece önce parke bağ deneme eklemli olmalıdır.

5) parke yapıştırma: yazım doğru olduğunu onayladıktan sonra parke bağlanabilir. Kesilmiş tekli taş paneller, desenin tasarımına uygun olarak yerleştirilmelidir. Önceden, parke üzerine özel bir taş yapıştırıcısı ile, daha sonra reçine ile arkadaki tüm taş parke üzerinde bir fiber mesh örtüldü. Parke tahtası güçlendirmek için net ve taş panel daha sonra düzgün bir şekilde yapıştırılmalıdır. Tahta sırasında kusur varsa, onarım ve işaretleme gereklidir. Epoksi reçine, taş tozu ve tamir edilmiş taş rengine eşit olarak karıştırılmış pigment kullanılarak, taş parkenin aralığı onarılmalıdır.

6) kenar, taşlama ve parlatma: yapay büyü sonucu, taş petek parke paneli için yatay ve dikey yönleri ile birlikte çıkık olacaktır.Yapı tahtası ve yüzey etrafında parke kenarı tutkal sonra parlatılması gerekiyor kurutulur. İşçi performansı, tutkal performansı ve taş özelliği olarak, bitmiş mermer taş petek panel parke zımparalanmalı ve parlatılmalıdır.

Panelin aşağıdaki şekilde öğütülmesi ve parlatılması için iki adım vardır:

1) kaba taşlama

2) İnce taşlama

7) ambalaj ve nakliye: mermer taş petek parke için ağda ve parlatma tamamlandığında, bitmiş ürün numaralandırılmış ve paketlenmiş olmalıdır.

Taş petek panelin avantajları:

Yok hayır. Özellikleri Detaylı Açıklama
1 Hafif Alüminyum plastik panelli mermer kompozit panel için mermer kaplama sadece 3 ~ 5mm kalınlığında olabilir. Fayans veya granit ile yaygın olarak kullanılan kompozit panel sadece yaklaşık 12 mm kalınlığındadır. En azından ulaşımda çok fazla maliyet tasarrufu sağlar. Buna göre, bir yük limiti olan binada kullanım için en iyi seçimdir.
2 yüksek güç Fayanslar, granit, alüminyum petek paneller ve diğer kompozit, bükme ve kırılma direnci ile kesilmiş mermer, kayma mukavemeti önemli ölçüde geliştirildi, bu da nakliye, montaj ve kullanım sırasında kırılma oranını büyük ölçüde düşürdü.
3 Geliştirilmiş anti-kirlilik yeteneği Çimento nemli macun kullanıldıkça, düzenli orijinal mermer plaka renk değiştirecek veya yüzeydeki kirli kirlilik ile değişecektir. Kompozit panel için, yoğun ve sert substrat ve tutkal filmi olarak, yukarıda belirtilen durum olmayacak.
4 Renk farkını kontrol etmek daha kolay Mermer kompozit panellerde kullanılan mermer kaplama, orijinal plakadan üç veya dört kat daha fazladır. Bu nedenle, renk ve desen orijinal mermer plaka ile aynı 3 veya 4 kat daha fazla olabilir.
5 Kolay kurulum Yukarıdaki özelliklere bağlı olarak, kurulum sürecinin verimliliği ve güvenliği ve maliyeti büyük ölçüde artar.
6 Yasak bölgeyi kır Orijinal mermer plaka, iç ve dış duvar, zemin, pencere, sundurma, masa üstü vb. Yerlerde kullanılabilir. Ancak tavan için, dekorasyon şirketi mermer veya granit olup olmadığına bakmaksızın risk almayacaktır. Alüminyum-plastik destekli mermer paneller veya alüminyum petek destekli mermer panel, taş bal peteği panelinin kısıtlı bölgesinden geçebilir. Çünkü tüm gövdenin ağırlığının, orijinal plakada sadece 1/5 ile 1/10 arasında olması, böylece tavanda kullanılabildiği için çok hafiftir.
7 Ses yalıtımı ve nem geçirmez Bir alüminyum petek destekli taş panel, petek yapısından dolayı ses yalıtımı, nem ve ısı yalıtımı ve soğuk yalıtım performansı üzerine orijinal taş panelin özelliklerini aşmaktadır.
8 Enerji tasarrufu Yukarıda belirtilenlere ek olarak, taş alüminyum petek panel, iç ve dış mekanlara monte edildikten sonra elektrik ve ısı tüketimini büyük ölçüde azaltabilir.
9 Kesim maliyetleri İnce ve hafif taş kompozit malzemeden dolayı nakliye ve montaj masraflarını azaltabilir. Ayrıca, bitmiş kompozit taş panel, orijinal plakalarından daha ekonomik olacaktır.

Uygulama:

Yükseltilmiş zemin

İletişim bilgileri
Pasia Honeycomb Products Co., Ltd

İlgili kişi: Warrensun

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)